Co oferujemy ?

Z firmą Rempor Cleaning wysprzątasz wszystko. Oferujemy zarówno sprzątanie Twojego domu, jak również cały pakiet usług dodanych. Z nami – już więcej nie musisz wstydzić się brudnego mieszkania czy firmy. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie, zawsze sprzątamy dokładnie oraz jesteśmy terminowi. Posiadamy własny sprzęt oraz odpowiednio wyszkolony personel, dzięki czemu nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, z której dowiesz się co jeszcze możemy zrobić, czego inne firmy nie robią.

Kompleksowa obsługa oraz wysoka jakość – to wszystko znajdziesz w Rempor Cleaning.

House Cleaning Services

House Cleaning

Office Cleaning Services

Office Cleaning

Garden Cleaning Services

Garden Cleaning

Students Cleaning Services

After Students Cleaning

After Builders Cleaning Services

After Builders Cleaning

Skorzystaj z naszej oferty

POSPRZĄTAMY TWÓJ OGRÓD

Dla wielu osób ogród to magiczne miejsce, w którym warto spędzać czas. To właśnie ogród pozwala nam spędzić miło czas na świeżym powietrzu, otaczając się ulubionymi roślinami. Rempor Cleaning sprawi, że wszystkie nieczystości po prostu znikną, a Ty poczujesz się totalnie zrelaksowany. To jednak nie wszystko – oferujemy nie tylko usługi porządkowe, możemy także wykonać prace pielęgnacyjne, skosić trawę, wyciąć zbędne gałązki torując przejścia, a także wykonać dodatkowe prace jak wymiana ogrodzenia, czy ułożenie ogrodowej kostki. Wspólnie z Rempor Building kompleksowo zajmiemy się Twoim ogrodem.

SPRZĄTANIE BIUR

Wysprzątane biuro to aż kilka korzyści dla Ciebie. Czystość kojarzy się z profesjonalizmem, dzięki temu Twój klient będzie miał lepsze zdanie o Twojej firmie, to jednak nie wszystko gdyż w wysprzątanym biurze dużo lepiej się pracuje. Wprowadzając regularne sprzątanie w miejscu pracy, nie tylko poprawisz wydajność swoich pracowników, ale również podniesiesz sprzedaż swoich usług. Nie wierzysz, że to działa – to dobrze, nie wierz we wszystko co mówią, po prostu sprawdź to na własnej skórze, my już to zrobiliśmy !

POWIERZCHNIE KOMUNALNE

Tą ofertę kierujemy do Landlordów, a także zarządców nieruchomości. Oferujemy regularne sprzątanie pomieszczeń komunalnych. Rempor Cleaning oferuje kilka pakietów, porozmawiajmy chwilę i na pewno dobierzemy coś co będzie doskonałą odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzątania pomieszczeń komunalnych. Wspólnie z marką Rempor Building nie tylko utrzymamy porządek, ale zajmiemy się również serwisem, odetkamy rury, naprawimy zepsutą spłuczkę a nawet wykonamy kompleksowy remont. Świadcząc usługi serwisowe w pomieszczeniach komunalnych wspólnie z Tobą ustalimy dogodne godziny sprzątania, aby nasza obecność była zauważalna jedynie po efektach naszej pracy, nie przeszkadzając lokatorom w codziennym życiu.

SPRZĄTANIE DOMÓW

Idealnie wysprzątana kuchnia wręcz zachęca by przygotować w niej ciekawe potrawy. Pachnąca łazienka zaprasza do ekskluzywnej kąpieli po ciężkim dniu pracy. Firma Rempor Cleaning nigdy nie odpuszcza doprowadzając sprzątanie do końca. Odkurzymy, umyjemy okna, zajmiemy się sprzętem gospodarstwa domowego, pozbywając się tłustych zacieków i wszystkich brudów, które da się jeszcze usunąć. Nasza oferta obejmuje zarówno jednorazowe sprzątanie, jak i regularny serwis, który gwarantuje Ci, że we własnym domu zawsze będziesz czuć się komfortowo. Już nie musisz sprzątać, my zrobimy to za Ciebie, tak wiele, za tak niewiele. Wypróbuj nas i tyle.